Nasi autorzy

Kornelia Arent – autorka tekstu i pomysłodawczyni bajki. Specjalista d/s zagospodarowania lasu w Nadleśnictwie Rudy Raciborskie. Absolwentka Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, obecnie studentka studiów doktoranckich w Katedrze Fitopatologii Leśnej UR w Krakowie.

Małgorzata Kaczorowska – autorka tekstu. Zajmuje się edukacją przyrodniczoleśną w Nadleśnictwie Dynów. Absolwentka Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Studium Pedagogicznego przy Politechnice Krakowskiej. Miłośniczka literatury dziecięcej, reżyserka przedstawień teatralnych dla dzieci. Jest pomysłodawczynią i autorką Leśnego Dyktanda – konkursu ortograficznego dla dzieci i młodzieży. Mama trójki dzieci.

Elka Ciępka – autorka ilustracji. Absolwentka Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu i Wydziału Grafiki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ilustratorka, rysowniczka i graficzka, zajmuje się również grafiką użytkową oraz uprawia malarstwo i grafikę artystyczną.

Marek Bocianowski – konsultant ds. merytorycznych. Zastępca Nadleśniczego w Nadleśnictwie Opole. Myśliwy i działacz Polskiego Związku Łowieckiego, nagradzany za działalność edukacyjną.