Nasz zespół

Tomasz Dębiec

Redaktor naczelny, fotograf
Absolwent Wydziału Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie i Technikum Leśnego w Lesku, a także Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jako dziennikarz i fotograf współpracuje z magazynami branżowymi – Głosem Lasu oraz Echami Leśnymi, jego teksty i zdjęcia ukazywały się także w Lesie Polskim i Drwalu. Lasem pasjonuje się od dzieciństwa, ale też górami i sportami górskimi. Pisze do ogólnopolskich tytułów o narciarstwie i kolarstwie górskim. Jego artykuły o tej tematyce ukazywały się min. w Newsweeku, National Geographic Traveller, a także w brytyjskim Singletrack Magazine oraz niemieckim Bike-u, największym magazynie rowerowym w Europie. Współzałożyciel Pure Powder – magazynu dla narciarzy i snowboardzistów. Czynny narciarz freerider i jeden z czołowych polskich zawodników w rowerowym enduro. Jest współtwórcą filmów rowerowych Enduro Me i Pathfinder, ta ostatnia produkcja była wyświetlana w internecie ok. pół miliona razy.

Joanna Kozek

Projektowanie graficzne, DTP i fotoedycja

Absolwentka Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, graficzka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży wydawniczej (książki, magazyny, foldery, katalogi) oraz fotograficznej.

Marcin Kubiak

Opracowanie graficzne

Designer, absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Tworzy projekty dla branży wydawniczej, identyfikacje firm, logo oraz plakaty i ilustracje.

Maciej Brzana

Opracowanie graficzne i fotoedycja

Zawodowo webdeveloper i grafik. Tworzy strony www oraz projekty graficzne dla firm. Fotograf z wieloletnim doświadczeniem.

Małgorzata Haze

Korekta tekstu

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Redaktorka i korektorka z ośmioletnim doświadczeniem. Sekretarz redakcji miesięcznika "Głos Lasu", autorka cyklu porad językowych "Z języka leśnika".

Marcin Zagórski

Fotografia

Wyróżniony w prestiżowym brytyjskim konkursie Wildlife Photographer of the Year, doceniony także w polskich konkursach fotografii przyrodniczej.

Grzegorz Leśniewski

Fotografia

Fotograf Roku 2005 Związku Polskich Fotografów Przyrody, wielokrotnie nagradzany w konkursach fotograficznych, jego zdjęcia ukazywały się w wielu czasopismach, przewodnikach, albumach i kalendarzach.